Objevujte TOP výletní cíle
jižní Moravy!

slide1

ZIELE-TOP-CÍLE - to nejlepší z jižní Moravy a Dolního Rakouska

Neustále pro vás připravujeme nové zážitky a akce, abyste si výlet na jižní Moravu opravdu užili. Sledujte naši sekci Novinky, facebook nebo RSS kanál.29. 06. 2011

110628 Vranov 1 (640x425).jpg

O další dva památkové objekty, spravované Národním památkovým ústavem, se dnes oficiálním podpisem dohody mezi Národním památkovým ústavem a Centrálou cestovního ruchu - Jižní Morava na státním zámku Vranov nad Dyjí rozrostla série TOP výletních cílů na jižní Moravě. Celkem je již na jižní Moravě registrováno 27 TOP cílů, jež představují to nejlepší a nejatraktivnější, co může jihomoravský region turistům nabídnout.
 

Program přeshraniční spolupráce ZIELE - TOP - CÍLE, jehož smyslem je vytvořit síť turisticky nejatraktivnějších míst pod společnou značkou, jejichž nabídka by byla zárukou kvality a atraktivity, byl zahájen v roce 2009. „Navázali jsme na zkušenosti kolegů z Dolního Rakouska, kde síť TOP cílů budují už od roku 2004. Využili jsme jejich know-how a podobně jako naši rakouští spolupracovníci usilujeme nejen o vytvoření značky, ale také o spolupráci mezi těmito objekty, ať už jsou v České republice nebo v Dolním Rakousku," řekla před dnešním podpisem dohody na zámku ve Vranově nad Dyjí ředitelka Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava Zuzana Vojtová. Podle její informace se do projektu nedávno zapojil také Labyrint pod Zelným trhem v Brně, Pavilon Moravského zemského muzea Anthropos v Brně-Pisárkách a Wellness areál v Kuřimi. „Jedním z cílů projektu je propagace jednotlivých TOP výletních cílů pod jednotnou značkou, která je registrována jako ochranná známka. Marketing pro všechny TOP výletní cíle, neustálé zkvalitňování poskytovaných služeb a samozřejmě úzká spolupráce mezi TOP výletními cíli jsou dalšími záměry projektu," uvedla Vojtová.  
 

Kompletní tiskovou zprávu naleznete v příloze.

 

110628 Vranov 0 (640x425).jpg 110628 Vranov 6 (640x512).jpg 110628 Vranov 4 (640x425).jpg


Soubory ke stažení:
Tisková zpráva

Na výpis novinek